Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
Door LockRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Farewell, My QueenRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5- The HairdresserRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Madame BovaryRated ★ 4.0