Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
DownfallRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
The Man Who LaughsRated ★ 1.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
VideodromeRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.0- PilotRated ★ 3.0