Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0