Movies
Ratings
98
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BossRated ★ 3.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 2.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5