Series
Ratings
97
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Love Is SweetRated ★ 3.0
The Princess RoyalRated ★ 4.0
Story of Kunning PalaceRated ★ 5.0
Till The End of The MoonRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 4.0
Perfect MatchRated ★ 4.0