Titles you rated
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The ImmigrantRated ★ 3.0
This Is EnglandRated ★ 3.5
AmyRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5