Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0