Titles you rated
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
NokideugzoneRated ★ 4.5
DevsRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0