Titles you rated
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
MinariRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
HugoRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
SnatchRated ★ 4.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0