Movies
Ratings
268
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Tangled Ever AfterRated ★ 2.5
Secret of the WingsRated ★ 3.0
Tinker Bell and the Great Fairy RescueRated ★ 4.5
Tinker Bell and the Lost TreasureRated ★ 3.5
Tinker BellRated ★ 4.5
Boundin'Rated ★ 4.5
Ghost SweepersRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0