Series
Ratings
163
Why Women KillRated ★ 4.0
A Very British ScandalRated ★ 3.0
Shinhannin FlagRated ★ 2.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
No, Thank YouRated ★ 3.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 3Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 5Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 4Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 6Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.0
The Pursuit of LoveRated ★ 3.5
ThirteenRated ★ 3.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 2.5
The ActRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
Weakest BeastRated ★ 3.0