Series
Ratings
14
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5