Movies
Ratings
353
SupermanRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
The Founding of a RepublicRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 2.5
The LighthouseRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
KagemushaRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0