Titles you rated
NARUTORated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
It's NightRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0