Movies
Ratings
39
FuryRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
MissingRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 2.5
The Equalizer 2Rated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.0