Titles you rated
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
EquilibriumRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
I Am LegendRated ★ 4.5