Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
City HallRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
BigRated ★ 1.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0