Movies
Ratings
716
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.5- NoiseRated ★ 1.0
MantisRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.0
NocturnalRated ★ 1.0
No Way UpRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.5
Moving OnRated ★ 2.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0