Series
Ratings
76
Queen MantisRated ★ 3.0
La PalmaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.0
The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
The Killing VoteRated ★ 1.5
First LoveRated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0