Movies
Ratings
1035
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 2.5
AcceptedRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 5.0