Series
Ratings
38
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
HumansRated ★ 4.0
Love Deeply!Rated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0