Titles you rated
MelancholiaRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
DriveRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
BenedettaRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 2.5
SidewaysRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0