Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 5.0
Chicken with PlumsRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
TootsieRated ★ 5.0
The Beast StalkerRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
Carlito's WayRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0