Titles you rated
The Big HeatRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 0.5
House of WaxRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Event HorizonRated ★ 5.0- Machined RebornRated ★ 4.0
The BayRated ★ 4.0
The Possession of David O'ReillyRated ★ 5.0
The Last House on the LeftRated ★ 5.0
The Amityville HorrorRated ★ 5.0
EmergoRated ★ 5.0
Population 436Rated ★ 5.0
The OmenRated ★ 5.0
[REC]²Rated ★ 5.0
The Haunting in ConnecticutRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
Grave EncountersRated ★ 5.0
The RiteRated ★ 5.0
The Amityville HorrorRated ★ 5.0