Titles you rated
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
The Great BearRated ★ 4.0
A FamilyRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 1.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
Rocky IIIRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Bicycle ThievesRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0