Movies
Ratings
145
PonyoRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 3.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0