Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Ghost StationRated ★ 1.0
BallerinaRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5