Titles you rated
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The SonRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 3.5