Titles you rated
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 2.0
Dangerous LiaisonsRated ★ 3.5
The Elephant ManRated ★ 3.5
Blue VelvetRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
A History of ViolenceRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 2.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 2.0
Rambo IIIRated ★ 2.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
The Whale HunterRated ★ 3.5
Chariots Of FireRated ★ 3.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 2.0