Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0