Series
Ratings
165
KairosRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
PornographerRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
I Live Alone: Girls' Secret PartyRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
GivenRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.5
The ActRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0