Titles you rated
- EuphoriaRated ★ 3.5
 
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Fresh Prince of Bel-AirRated ★ 4.0
Good-Good, the Fortune CatRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
The Bastard Son & The Devil HimselfRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5