Movies
Ratings
39
GattacaRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
ZeitgeistRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
HighlanderRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam 00: A Wakening of the TrailblazerRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0