Titles you rated
CallRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
HulkRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0