Titles you rated
The Killing FieldsRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
HeatRated ★ 5.0
Goodbye BafanaRated ★ 5.0
Turtles Can FlyRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0