Titles you rated
ResistanceRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
Need for SpeedRated ★ 4.0
Empire of LustRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0