Titles you rated
My Little BrideRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
The FugitiveRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
DittoRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0