Movies
Ratings
61
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0