Series
Ratings
38- GokusenRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0