Series
Ratings
84
Game of ThronesRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 2.5
DexterRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5