Titles you rated
My BrotherRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
AllegiantRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Chernobyl DiariesRated ★ 1.5
The ShallowsRated ★ 2.5
SanctumRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 2.0
Independents' DayRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Rising FearRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.5