Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Slow VideoRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 1.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
SpyRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5