Movies
Ratings
97
The Tricky MasterRated ★ 4.5
All for the WinnerRated ★ 5.0
Forbidden City CopRated ★ 5.0
Lawyer LawyerRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0