Titles you rated
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 드래곤 퀘스트: 다이의 대모험Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- 세계테마기행 - 삼국지 촉한의 땅Rated ★ 2.5
- Initial D: Fifth StageRated ★ 5.0
- Initial D EXTRA STAGE 1Rated ★ 5.0
- Initial D EXTRA STAGE 2Rated ★ 5.0
- Initial D: Fourth StageRated ★ 5.0
- 頭文字D: Third StageRated ★ 5.0
- Initial D: Second StageRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0