Titles you rated
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 1.0
Finding DoryRated ★ 3.0
ShortbusRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
A Day for an AffairRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 3.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.5