Movies
Ratings
299- SprinterRated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
CrocodileRated ★ 1.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
Asako I & IIRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Pain and GloryRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Two LoversRated ★ 3.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 3.5
Two Cops 2Rated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 3.5