Series
Ratings
12
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 3Rated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 3.0