Movies
Ratings
481
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 4.0
The Fourth KindRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Jonah HexRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0