Series
Ratings
74- Nine Tailed FoxRated ★ 4.5
The Bride of HabaekRated ★ 1.5
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5- Black ButlerRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 3.5