Titles you rated
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 2.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 1.0
Summer Days With CooRated ★ 1.0
127 HoursRated ★ 1.5
Killer ToonRated ★ 0.5
Home Alone 3Rated ★ 2.0
SplitRated ★ 1.5
HauntersRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0